Продавець Интернет-магазин "Дары Макоши" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
131 відгук
Магазин "Дары Макоши"
+380 (67) 233-34-88
+380 (66) 475-57-03

Технологія ІХТ не вимагає фармпрепаратів при лікуванні більшості захворювань.

Технологія ІХТ не вимагає фармпрепаратів при лікуванні більшості захворювань.

На робочому столі розробника теорії і практики інформаційно-хвильової терапії (ІХТ) Миколи Колбуна стоїть статуетка Ікара - презент від ДП «Антонов». На цьому підприємстві Микола Дмитрович коли проходив практику студент факультету приладобудування Харківського авіаційного інституту і з тих пір підтримує відносини з антоновцамі. Його приладом «ІХТ-Поріг» довгий час користуються в медчастині підприємства. Медицина в житті Колбуна гармонійно поєднується з авіацією та космонавтикою. Прилади Миколи Дмитровича використовували під час реабілітації космонавтів, зокрема Павла Поповича.

20 років тому комітет з нової медичної техніки Моз вніс прилади для інформаційно-хвильової терапії компанії «Биополис», яку очолює Микола Колбун, до державного реєстру медичних виробів. Вони також мають європейський сертифікат. Світовий інститут болю також вніс таку терапію в свій реєстр.

ІХТ базується на взаємодії надслабких електромагнітних хвиль приладу з біополем людини. Завдяки цьому організм виліковується від різних хвороб. Скажімо, таким чином вдається за 10 сеансів позбутися виразки шлунка. Загалом практика показала позитивні результати ІХТ в лікуванні 85% різних хвороб у дорослих і до 95% у дітей. Які переваги ІХТ можна використовувати при реалізації медичної реформи, «УК» вирішив дізнатися у Миколи КОЛБУНА.

— Миколо Дмитровичу, як ви ставитеся до анонсованого МОЗ переходу на страхову медицину з наступного року?

— Страхова медицина — це добре. Але не забувайте, що нею користується обмежена кількість людей, тому що це дорого. Навіть у США страхова медицина не вирішила проблеми здоров'я малозабезпечених людей. Так що говорити про Україну.

Тим часом наша технологія дозволяє вже сьогодні підняти до світового рівня стандарти медичного обслуговування українців. ІХТ - доступна, результативна, економічна технологія, яка може бути надана в будь-якому місці, у будь-який час (навіть в домашніх умовах і на виробництві). ІХТ економить від 50 до 70% коштів, які витрачаються на одного хворого, і скорочує терміни лікування в 1,5—2 рази. Для прикладу: робить в п'ять разів дешевше, ніж лікування пневмонії у порівнянні з фармакологічними методами.

Як відомо, третє тисячоліття вчені проголосили тисячоліттям інформаційних технологій, які займуть лідируючі позиції у всіх сферах людського життя. Стосується це і медицини. На жаль, всі урядові програми і кошти, вкладені в них, ґрунтуються на нині неефективною фармакологічної парадигмі. Збудники хвороб (віруси і мікроорганізми) втрачають чутливість до фармпрепаратів, зокрема антибіотиків. Тому врятувати людство і українську націю можна, змінивши медичну парадигму: перейти від боротьби із збудниками хвороб до зміцнення імунітету та взаємодії людського організму з його мікробіотою. Таку комунікацію забезпечують сверхслабые електромагнітні поля, які є природними носіями інформації. З допомогою ІХТ можна відрегулювати фізіологічні процеси в організмі через інформаційні взаємодії зовнішніх хвильових сигналів з тими, які випромінюють клітини, органи або система.

— Тобто впровадження ІХТ може заощадити для вітчизняної медицини 50% бюджетних коштів?

— Ця технологія не вимагає ліків при лікуванні більшості захворювань. Але з-за наявності в нашій країні (і не тільки в ній) потужного фармакологічного лобі, широко впроваджувати нову медицину складно. За статистикою, антибіотики застосовують у медицині в 70% випадків необґрунтовано, у 20% — мають протипоказання, тільки в 10% — можуть бути рекомендовані хворому. У разі ІХТ потреба в антибіотиках зникає в 90% випадків. Аналогічна статистика при лікуванні інших хвороб. Зараз за допомогою ІХТ можна вирішити багато медико-соціальних проблем держави без залучення додаткових коштів. Наш інститут пропонує державі пілотні медико-соціальні проекти: профілактичну і органозберігаючу медицину, хоспіси, медицину катастроф, медицину для літніх людей, реабілітаційну медицину різних напрямків і т. д. Їх ми можемо впровадити і продемонструвати результати протягом місяця. Тільки один центр ІХТ з чотирма приладами «ІХТ-Поріг» може протягом року лікувати майже 1500 пацієнтів. Зараз в умовах децентралізації за цю справу можуть взятися регіональні лідери. Ми гарантуємо їм найширшу підтримку.

— Какие заболевания поддаются информационно-волновой терапии лучше всего?

— Это детские болезни, а также большинство острых и хронических заболеваний во всех возрастных категориях. Выдающимся достижением в ИВТ является лечение полирезистентного туберкулеза (в мире он считается неизлечимым). Есть хорошие результаты в лечении гепатита, СПИДа, других инфекционных заболеваний.

 

Виктория Ковалева
для «Правительственного курьера»

Купить аппарат ИВТ "ПОРОГ"

ДОБАВЛЕНИЕ. Список заболеваний с которыми аппарат ИВТ "ПОРОГ" успешно справится и поможет:

Інші статті