Кошик
119 відгуків
Магазин "Дары Макоши"
+380672333488
+380664755703
 • picture 1

  Міст ТЕНС - прилад для электронейростимуляции м'язів

  вверх
  • Міст ТЕНС - прилад для электронейростимуляции м'язів, фото 2
  • Міст ТЕНС - прилад для электронейростимуляции м'язів, фото 3
  вниз
  Міст ТЕНС - прилад для электронейростимуляции м'язів

  107 675 грн.

  • Під замовлення, 45 днів
  Міст ТЕНС - прилад для электронейростимуляции м'язів
  Міст ТЕНС - прилад для электронейростимуляции м'язівПід замовлення, 45 днів
  107 675 грн.
  Купити
  +380672333488
  • +380672333488
   тел / Viber / WhatsApp
  • +380664755703
  • +380442278774
   офис
  +380672333488
  • +380672333488
   тел / Viber / WhatsApp
  • +380664755703
  • +380442278774
   офис
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
  повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
  МІСТ (TENS)

  Правильне виправлення прикусу з урахуванням стану м'язів і суглоба не тільки допомагає поліпшити жувальну і глотательную функцію, але і задовольнити найвищі естетичні вимоги. Дотримання нейром'язових принципів побудови прикусу дозволяє зберегти зуби і здорові ясна і в багатьох випадках полегшує доставку кисню до головного мозку і серця, знімає головні і шийні болю, відновлює поставу.

  МІСТ (TENS) НикодентЯк же повністю вилікувати неправильний прикус? Дослідники в області функціональної стоматології ще в середині минулого століття відкрили основні закономірності появи і розвитку захворювання скронево-нижньощелепних суглобів, а з винаходом комп'ютерів, були розроблені дуже точні діагностичні системи, які дозволяють з точністю до
  часток міліметра визначати єдино вірне індивідуальне для кожної людини стан зубощелепної системи.

  Патологічна стертість зубів, біль, хрускіт або клацання при відкриванні і закриванні рота, а часом і просто неможливість широко відкривати рот, часті головні і шийні болю – це лише деякі із симптомів, які виникають при порушеннях прикусу. За статистикою, більше 90 % людей мають порушення прикусу, більше 65% головних болів пов'язано із захворюваннями жувальних м'язів і скронево-нижньощелепних суглобів. Неправильне положення нижньої щелепи призводить до звуження дихальних шляхів і викривлення хребта, порушення функціонування краніо-сакральної механізму в цілому.

  Сучасна стоматологія – це одна з найбільш передових галузей медицини з точки зору застосування різних інновацій і нових технічних рішень. Останнім часом стоматологи все частіше застосовують прилади TENS. Давайте розберемося, що це таке, і в яких випадках використовується цей прилад.

  Прилад TENS – міжнародна назва апарату, що дозволяє за допомогою електричних імпульсів відключати на час вплив болю у тих випадках, коли джерело знаходиться поза межами ЦНС. Назва TENS – це абревіатура - Transcutaneous electrical nerve stimulation, що можна перекласти на російську мову як «черезкожная электронейростимуляция».

  Апарат діє з допомогою високочастотних і низькочастотних імпульсів на певні ділянки обличчя і шиї, внаслідок чого м'язи розслабляються і займають правильне положення – міодинамічна рівновагу.

  Ідеальне співвідношення верхньої та нижньої щелепи незалежно від зовнішніх впливів:

  • Положення і кількості зубів;
  • Наявності або відсутності імплантів, коронок, мостів;
  • Неправильного прикусу;
  • Видалення зубів;
  • Неправильного протезування;
  • Неправильна терапія при установці пломби, в результаті завышающей прикус;
  • Захворювання хребта.

  Як проходить процедура?

  Підготовки не потрібно. Пацієнт сідає в крісло. Необхідно максимально розслабитися, тому важливо, щоб крісло було зручним. Певні ділянки обличчя і шиї дезінфікують, встановлюють датчики приладу. Електроди фіксують симетрично по обидва боки обличчя і шиї. Після установки електродів включають прилад. Амплітуда підбирається лікарем стоматологом індивідуально. М'язи починають скорочуватися з частотою 1 раз в 2 – 3 секунди. Вже через 10 – 15 хвилин з'являються відчуття розслаблення. Тривалість дії 1 годину. Після процедури лікар стоматолог знімає відбитки верхньої і нижньої щелепи. І вже через два дні готова капа.

  Застосування ТЭНС-терапії, незалежно від характеру змикання зубних рядів, призводить до вирівнювання тонусу скроневих, жувальних, грудино-ключично-соскоподібного і двубрюшной м'язів, переважно за рахунок релаксації, з наближенням тонусу спокою до пороговим значенням. Доцільно застосування ТЭНС-терапії перед визначенням положення нижньої щелепи до виправлення зубо-щелепних аномалій, ускладнених захворюваннями СНЩС і жувальних м'язів.

  МІСТ (TENS)

   

  Призначення

  Ефективність дії приладу заснована на факті, що м'язи шиї і плечового пояса можуть впливати на положення щелепи і на оклюзію. У багатьох країнах світу протягом достатнього періоду часу лікарі-стоматологи використовують TENS стимуляцію для усунення энграмм рефлексів, відновлення нейром'язової траєкторії, реєстрації нейромышечного центрика.

  На відміну від аналогів, «МІСТ ТЕНС» має 3 канали (3 пари) для проведення стимуляції м'язів з метою їх повного розслаблення. Кожна пара має окремі регулятори потужності і балансу між лівою і правою стороною.

  Перша пара стимулює м'язи краниомандибулярной системи, електроди накладаються в проекції трійчастого нерва.

  Друга пара стимулює м'язи плечового пояса.

  Третя пара стимулює м'язи першого шийного хребця - атланта.

  Допускається користуватися тільки одним або двома каналами.

  «МІСТ ТЕНС» дозволяє:

  • розслабити м'язи і знайти нейром'язову оклюзію,
  • проводити лікування ДВНЧС і пов'язані з нею больові симптоми,
  • позбавити пацієнтів від симптомів, пов'язаних з м'язовою гіпертонусом,
  • відновити генетично детерміновану довжину гомілки,
  • проводити корекцію оклюзії,
  • пришлифовывать суперконтакти на ортотике (сплінт), тимчасових і постійних коронках.

  «МІСТ ТЕНС» необхідний, якщо Ви маєте намір займатися реконструкцією оклюзії, лікуванням ДВНЧС, лікуванням хропіння і нічного апное. Після того, як м'язи розслабилися і прийняли свою генетично детерміновану довжину, нижня щелепа відновила свою нейром'язову траєкторію руху, доктор може зареєструвати її положення в нейромышечном центрике і перенести в артикулятор.

  технічні характеристики

  Кількість каналів для стимуляції 3
  Тип електростимуляції токовий
  Амплітуда імпульсів струму 0,125-24 мА з кроком 0,25 мА
  Максимальна напруга джерела струму 70 В
  Тривалість імпульсів струму 500 мкс ± 10%
  Період проходження стимулюючих імпульсів 1 раз в 1,5 с

  Комплектація

  1. Міостимулятор стоматологічний (1 шт.)

  2. Відвідний провід для стимуляції з роз'ємом 6P4C (3 шт.)

  3. Упаковка одноразових електродів (30 шт.)

  4. Експлуатаційна документація (1 компл.)

  Інформація для замовлення
  • Ціна: 107 675 грн.